У Мелітополі росіяни вже готуються до чергової вистави — восени планують провести фейкові «вибори» на тимчасово окупованих територіях нашої області.
Готуються по-своєму: не через чесні дільниці, а по хатах з бюлетенями, як у сюжетах про СРСР. Цілу армію так званих «волонтерів» навчають у Мелітополі — офіційно нібито до 80-річчя «побєди».
Але насправді це підготовка масовки для псевдовиборів. Про це повідомили в Центрі національного спротиву. Кажуть, інструктаж конкретний: флешмоби, хороводи біля урн, селфі з бюлетенями — усе, щоб створити ілюзію «всенародної любові».
Головна мета — не показати демократію, а забезпечити правильну картинку для росТБ: мовляв, «люди підтримують». Насправді ж готують тих, хто восени ходитиме по квартирах з папірцями й змушуватиме людей «голосувати».
Ця вся схема формується через так зване «Міністерство молодіжної політики» — знову ж таки, у стилі радянської пропаганди: все для галочки, все для картинки, а правди — нуль.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




