На ТОТ Запоріжжя росіяни готуються до псевдовиборів

У Мелітополі росіяни вже готуються до чергової вистави — восени планують провести фейкові «вибори» на тимчасово окупованих територіях нашої області. 

Готуються по-своєму: не через чесні дільниці, а по хатах з бюлетенями, як у сюжетах про СРСР. Цілу армію так званих «волонтерів» навчають у Мелітополі — офіційно нібито до 80-річчя «побєди».

Але насправді це підготовка масовки для псевдовиборів. Про це повідомили в Центрі національного спротиву. Кажуть, інструктаж конкретний: флешмоби, хороводи біля урн, селфі з бюлетенями — усе, щоб створити ілюзію «всенародної любові».

Рекомендуємо

Головна мета — не показати демократію, а забезпечити правильну картинку для росТБ: мовляв, «люди підтримують». Насправді ж готують тих, хто восени ходитиме по квартирах з папірцями й змушуватиме людей «голосувати».

Ця вся схема формується через так зване «Міністерство молодіжної політики» — знову ж таки, у стилі радянської пропаганди: все для галочки, все для картинки, а правди — нуль.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів