Замість того, щоб піклуватися про безпритульних тварин, окупанти вирішили просто їх знищувати. У Мелітополі хочуть заборонити людям підгодовувати вуличних собак і котів, а потім ще й офіційно дозволити їх присипляти.
Тобто замість стерилізації, притулків і хоч якогось цивілізованого підходу – просто позбутися тих, хто не може захиститися. І це ще до прийняття закону.
Вже зараз під Мелітополем почалися масові отруєння бездомних тварин, а в смт Мирному – просто жахливі випадки загибелі собак і котів.
Це не просто жорстокість, це справжній злочин. Адже ці хвостаті безхатченки ні в чому не винні, і для багатьох вони були єдиною радістю в сірій буденності.
Тварини не винні в людських війнах, а тепер ще й опинилися під загрозою винищення. Люди, які досі там, роблять усе можливе, щоб якось допомогти чотирилапим. Але в таких умовах це майже неможливо.
Нагадаємо, що місто Мелітополь, розташоване у Запорізькій області, російська армія захопила в перші дні повномасштабного вторгнення – 26 лютого 2022 року. З того часу територія перебуває під контролем РФ.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




