На ТОТ Запорізької області окупанти масово травлять вуличних собак і котів

Замість того, щоб піклуватися про безпритульних тварин, окупанти вирішили просто їх знищувати. У Мелітополі хочуть заборонити людям підгодовувати вуличних собак і котів, а потім ще й офіційно дозволити їх присипляти.

Тобто замість стерилізації, притулків і хоч якогось цивілізованого підходу – просто позбутися тих, хто не може захиститися. І це ще до прийняття закону.

Вже зараз під Мелітополем почалися масові отруєння бездомних тварин, а в смт Мирному – просто жахливі випадки загибелі собак і котів.

Рекомендуємо

Це не просто жорстокість, це справжній злочин. Адже ці хвостаті безхатченки ні в чому не винні, і для багатьох вони були єдиною радістю в сірій буденності.

Тварини не винні в людських війнах, а тепер ще й опинилися під загрозою винищення. Люди, які досі там, роблять усе можливе, щоб якось допомогти чотирилапим. Але в таких умовах це майже неможливо.

Нагадаємо, що місто Мелітополь, розташоване у Запорізькій області, російська армія захопила в перші дні повномасштабного вторгнення – 26 лютого 2022 року. З того часу територія перебуває під контролем РФ.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів