На Запоріжжі очікується масове відключення води

З 1 по 5 червня мешканці 20 сіл на Запоріжжі залишаться без води. На магістральному водогоні між Вільнянськом і Новомиколаївкою будуть серйозні роботи: замінюють запірну арматуру і оновлюють з’єднання зі споживачами.

Роботи стартують 1 червня о 18:00 — саме тоді почнуть спускати воду з труб. Список сіл чималенький. Без води залишаться мешканці:

  • Новомихайлівського
  • Веселівського
  • Микільського
  • Адріанівки
  • Райського
  • Благовіщенського
  • Нововасилівського
  • Любомирівки
  • Семененкового
  • Михайло-Лукашевого
  • Колоса
  • Миролюбівки
  • Антонівки
  • Новомиргородки
  • Володимирівки
  • Зеленого Гаю
  • Підгірного
  • Петропавлівки
  • Новосолоного

Першу воду обіцяють повернути у Новомиколаївку вже 2 червня до 20:00, а от повноцінне водопостачання у всіх селах мають відновити до вечора 5 червня. Хоча всі ми розуміємо, що роботи можуть затягнутись, тож краще набрати запас води заздалегідь.

Рекомендуємо

Щоб зовсім без води не лишилися, обіцяють підвіз технічної води автоцистернами. Координують це разом із місцевою владою, тож варто стежити за новинами у своїй громаді. В “облводоканалі” кажуть, що такі роботи — на перспективу. Мовляв, це допоможе уникнути аварій влітку.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів