За минулу добу піротехнічна служба вилучила та знешкодила три вибухонебезпечні предмети на території Запорізької області.
Про це сьогодні повідомила прес-служба обласного управління ДСНС, передає Запоріжжя 24.
Так, силами наших саперів було успішно знищено три касетних елементи від реактивної системи залпового вогню “Ураган” у прифронтових районах – Пологівському та Запорізькому.
Рекомендуємо
Рятувальники нагадують запоріжцям про основні правила поведінки у разі виявлення підозрілих предметів:
- ні в якому разі не підходьте до знахідки;
- не чіпайте її руками та не намагайтесь перенести в інше місце, адже механічні дії спровокують детонацію;
- негайно повідомте про знайдений предмет екстреним службам.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




