На Запоріжжі сапери знешкодили три вибухонебезпечні предмети

За минулу добу піротехнічна служба вилучила та знешкодила три вибухонебезпечні предмети на території Запорізької області.

Про це сьогодні повідомила прес-служба обласного управління ДСНС, передає Запоріжжя 24.

Так, силами наших саперів було успішно знищено три касетних елементи від реактивної системи залпового вогню “Ураган” у прифронтових районах – Пологівському та Запорізькому.

Рекомендуємо

Рятувальники нагадують запоріжцям про основні правила поведінки у разі виявлення підозрілих предметів:

  • ні в якому разі не підходьте до знахідки;
  • не чіпайте її руками та не намагайтесь перенести в інше місце, адже механічні дії спровокують детонацію;
  • негайно повідомте про знайдений предмет екстреним службам.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів