Російські війська знову вдарили по Запоріжжю, і цього разу постраждали наші спецпризначенці. П’ятеро поліцейських отримали поранення під час виконання бойового завдання.
За інформацією запорізької поліції, ворог атакував мінометний розрахунок. Внаслідок обстрілу троє бійців отримали осколкові поранення, а двоє — контузії.
Але навіть у таких умовах наші хлопці діяли чітко: поранених евакуювали, і зараз вони в лікарні, де отримують всю необхідну допомогу.
30 грудня до поранених навідався очільник поліції Запоріжжя Артем Кисько. Він поспілкувався з бійцями, дізнався про їхній стан і потреби, побажав швидкого одужання й повернення до строю.
Окрім того, поліцейським навіть вдалося евакуювати транспортний засіб, який пошкодили російські обстріли.


Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




