Правоохоронні органи оголосили підозру в колабораційній діяльності жительці селища Пришиба (Василівський район), яка добровільно співпрацювала з ворожою армією.
Про це повідомила прес-служба обласної прокуратури, передає Запоріжжя24. Слідчі встановили, що колаборантка пішла на угоду з росіянами в травні минулого року та стала секретарем селищної ради.
Більше того, зрадниця розселяла російських військовослужбовців в приватних будинках українців, які вимушено втікали від війни та окупації.
Займаючи посаду «секретаря администрации территориального управления Пришибского поселкового совета» колаборантка покірно виконувала всі вказівки ворога.
За скоєне фігурантці загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такого (ч. 5 ст. 111-1 КК України).
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




