МАГАТЕ знову б’є на сполох — і, на жаль, не дарма. На Запорізькій АЕС знову було неспокійно: лунали постріли, експерти агентства не могли вийти з адміністративної будівлі, бо просто стало небезпечно.
І це — не якась разова тривога, а вже майже буденність. 24 квітня люди, які мали контролювати ядерну безпеку станції, замість планових перевірок були змушені ховатися через гучні звуки вибухів.
А ще й обстріли дронів — через це скасували заходи прямо на майданчику АЕС. Генеральний директор комісії Рафаель Гроссі каже прямо: військові дії біля атомної станції — це не нормально.
Але, схоже, для ЗАЕС це вже буденна картина. Вибухи, стрілянина, постійна тривога — і все це поряд із величезним ядерним об’єктом. Ситуація залишається вкрай тривожною, і її важко ігнорувати. Бо ризик — не лише для Запоріжжя, а й для всієї Європи.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




