У Запоріжжі обіцяють розпочати опалювальний сезон у житлових будинках до кінця цього тижня – з 31 жовтня. Це повідомив керівник Концерну «Міські теплові мережі» Сергій Астапенков.
Він пояснив, що швидкість підключення тепла у багатоповерхівках залежатиме від того, як до сезону підготувалися самі будинки.
Тобто, важливо, щоб керуючі компанії та ОСББ впоралися з усіма технічними питаннями заздалегідь.
Рекомендуємо
Зазвичай, щоб усе місто було з теплом, потрібно близько двох тижнів. А наскільки місто дійсно готове до подачі тепла – раніше розповів очільник області Іван Федоров.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




