Російські терористи обстріляли групу волонтерів у прифронтовому Оріхові. Вони прицільно вдарили по вантажівці, яка везла гуманітарну допомогу для людей, що живуть біля фронту.
Цю інформацію підтвердив очільник області Іван Федоров. У своєму телеграм-каналі він зазначив, що ворог умисно атакував волонтерів, які постійно доставляють допомогу в прифронтові райони.
“Це справжній цинізм: вони стріляють по тих, хто допомагає людям в ці важкі часи”, — зазначив Федоров.
На щастя, у момент обстрілу ніхто з людей серйозних травм не отримав. Лише вантажівка зазнала сильних механічних ушкоджень. Зазначимо, що це далеко не перший випадок, коли росіяни умисно обстрілюють колони з гумдопомогою.
Нерідко жертвами ворожих атак стають головні люди, які допомагають нашим захисникам – це волонтери.