Надійшла неочікувана новина з тимчасово окупованої Запорізької області: з 1 січня 2025 року там вводять обов’язкову “автоцивілку” за російськими правилами.
Але, як завжди, є нюанс — щоб оформити цей поліс, обов’язково потрібен паспорт РФ. Окупанти не приховують, що це черговий крок для примусової паспортизації місцевого населення.
Ба більше, тепер реєстрація чи перереєстрація авто теж буде можлива лише за наявності цієї “автоцивілки”.
І це ще не все. Якщо страхування не буде, окупаційна адміністрація погрожує “санкціями” — від позбавлення водійських прав до конфіскації автомобіля.
Просто “з турботою” про місцевих жителів, як завжди. Такими є “правила інтеграції”, як вони це називають. Ну а ми розуміємо, що це черговий спосіб тиснути на людей і змушувати їх приймати російські паспорти.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




