Після протестів у місті Федоров ухвалив важливі рішення щодо відключень світла

Після протестів людей проти відключень електроенергії керівник Запорізької ОВА Іван Федоров прийняв ряд важливих рішень.

Подробиці він повідомив на своїй сторінці у телеграм-каналі, передає Запоріжжя 24. За словами посадовця, у місті почнуть вимикати вуличне освітлення, щоб зберегти електроенергію для житлових будинків.

Також з наступного тижня уповноважені органи проведуть перевірку будинків, які не знеживлюють. Окрім цього, буде обмежено електропостачання об’єктів, що споживають менше 100 кВт і можуть використовувати генератори.

З 22 липня запроваджується новий графік відключень та підключень електроенергії: по 4 години. Обленерго оперативно повідомлятиме про графіки та їх зміни.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів