Після протестів людей проти відключень електроенергії керівник Запорізької ОВА Іван Федоров прийняв ряд важливих рішень. Подробиці він повідомив на своїй сторінці у телеграм-каналі, передає Запоріжжя 24. За словами посадовця, у місті почнуть вимикати вуличне освітлення, щоб зберегти електроенергію для житлових будинків.
Також з наступного тижня уповноважені органи проведуть перевірку будинків, які не знеживлюють. Окрім цього, буде обмежено електропостачання об’єктів, що споживають менше 100 кВт і можуть використовувати генератори.
З 22 липня запроваджується новий графік відключень та підключень електроенергії: по 4 години. Обленерго оперативно повідомлятиме про графіки та їх зміни.