Пограбування у лікарні: у Запоріжжі 25-річний шахрай зламав “Приват24” пацієнта та викрав 10 000 гривень

Поліція Запоріжжя викрила 25-річного шахрая-рецидивіста, який ошукав громадян на понад 70 000 гривень, використовуючи схеми збору грошей на "лікування" та цифрового злому "Приват24" у медичному закладі.

Поліція Запорізької області повідомила про викриття 25-річного шахрая-рецидивіста, який ошукав громадян на понад 70 тисяч гривень. Зловмисник цинічно збирав гроші, нібито, на власне оздоровлення, а також скоїв цифрову крадіжку в медичному закладі Запоріжжя.

В ГУНП Запоріжжя повідомили, що викрили афериста слідчі Бердянського райвідділу, кіберполіція та прокуратура. Раніше судимий житель міста працював за кількома основними схемами. Він знайомився з потерпілими в соціальних мережах, входив у довіру та просив перерахувати кошти нібито на лікування або нагальні потреби.

Найбільш зухвала крадіжка сталася, коли молодик перебував в одному з медичних закладів Запоріжжя. Скориставшись неуважністю літнього пацієнта, він взяв його мобільний телефон. Шахрай зареєстрував на власному пристрої застосунок «Приват24», отримавши доступ до банківських карток чоловіка, та незаконно заволодів 10 000 гривень з його банківських карток.

Рекомендуємо

Отримані злочинним шляхом гроші він привласнював та розпоряджався на власний розсуд. Загалом аферист завдав потерпілим матеріальних збитків на понад 70 000 гривень.

Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Йому інкримірують злочини, передбачені трьома статтями Кримінального кодексу України, включаючи шахрайство (ст. 190) та несанкціоноване втручання в роботу інформаційних систем (ч. 1 ст. 361). Досудове розслідування триває.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів