Працівниць Оріхівської лікарні підозрюють у розкраданні 28 млн грн

Шестеро працівників КП “Оріхівська багатопрофільна лікарня” підозрюються у корупційній схемі з нарахуванням заробітніх плат.

Про це повідомляє прес-служба обласного управління поліції, передає Запоріжжя 24. За даними слідства, організаторкою схеми незаконного збагачення виявилась головна бухгалтерка лікарні, яка залучила до своєї “роботи” ще двох спільниць і трьох виконавиць.

Загальна сума збитків, завданих співробітниками комунальної установи, складає 28 млн грн. Також під час обшуків за місцями проживання і роботи фігуранток слідчі вилучили речові докази: документи, підроблені бухгалтерські звіти, а також готівку у розмірі 115 000 доларів, 26 000 євро і 85 000 гривень.

Рекомендуємо

Всі кошти вилучили, а шістьом корупціонеркам повідомили про підозри. За скоєне їм загрожує до 12-ти років позбавлення волі. Досудове розслідування триває.

Фото:

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів