На початку повномасштабної війни влада Запоріжжя прийняла рішення щодо безкоштовного проїзду у комунальному електротранспорті для всіх категорій громадян.
Наразі цю послугу планують відмінити у зв’язку з нестачею коштів у міському бюджеті. Саме таке пояснення надала прес-служба міської ради, передає Запоріжжя 24.
Відтак, проїзд в тролейбусах та трамваях стане платним і становитиме 10 гривень у разі, якщо мерія прийме остаточне рішення.
Рекомендуємо
Пасажири-пільговики, як і раніше, зможуть користуватись громадським транспортом безкоштовно (при наявності відповідного посвідчення).
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




