Проїзд у тролейбусах і трамваях Запоріжжя знову стане платним

На початку повномасштабної війни влада Запоріжжя прийняла рішення щодо безкоштовного проїзду у комунальному електротранспорті для всіх категорій громадян.

Наразі цю послугу планують відмінити у зв’язку з нестачею коштів у міському бюджеті. Саме таке пояснення надала прес-служба міської ради, передає Запоріжжя 24.

Відтак, проїзд в тролейбусах та трамваях стане платним і становитиме 10 гривень у разі, якщо мерія прийме остаточне рішення.

Рекомендуємо

Пасажири-пільговики, як і раніше, зможуть користуватись громадським транспортом безкоштовно (при наявності відповідного посвідчення).

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів