Заява Путіна про готовність обговорювати “співпрацю” щодо Запорізької АЕС із США та Києвом викликала у експертів Greenpeace лише один висновок: Росія слабка і вже не контролює гру.
Три роки окупації Запорізької атомної електростанції, і що ми маємо? Критичну ситуацію: зруйнована Каховська гребля залишила станцію без стабільного водопостачання, з десяти ліній електропередач підключена лише одна.
Звісно, про “безпечну експлуатацію” тут не йдеться. Екологи наголошують: ідея Путіна працювати з США і Україною через Росатом — це справжнє божевілля.
МАГАТЕ має реагувати і не допустити, щоб Росія будь-коли знову мала право впливати на станцію.
“Росія принесла лише смерть і руйнування в Енергодар та Україну загалом. Будь-які плани перезапуску ЗАЕС під російським контролем — незаконні та небезпечні”, — заявив старший спеціаліст з ядерних питань “Greenpeace Україна” Шон Берні.
Наразі лідер країни-агресора Путін намагається здаватися партнером, але насправді реальність показує його слабкість.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




