Регіна Харченко заявила, що Запоріжжя готове до нового опалювального сезону

Запоріжжя готове до зими. Підготували котельні, перевірили будинки, школи та садочки – все готове на 100%. Про це розповіла Регіна Харченко, секретар міської ради.

Підготували 57 котелень, теплові пункти, а на випадок відключення світла – є потужні генератори, яких вистачить навіть на блекаути.

Також в місті зробили необхідні запаси вугілля та пелетів. Крім того, на водоканалі встановили більше 100 генераторів, щоб насоси працювали навіть без електрики.

Рекомендуємо

В обласному центрі також облаштували Пункти Незламності – тимчасові прихистки, куди люди можуть прийти у разі надзвичайних ситуацій. Взимку тут є інтернет, світло, зв’язок, вода та запас їжі.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів