Знову страшні звуки вибухів у Запоріжжі. 22 квітня росіяни вдарили по місту керованими авіабомбами (КАБи), і, схоже, ця зброя стала ще небезпечнішою. Чому – пояснив очільник області Іван Федоров.
Посадовець припускає: ворог, ймовірно, модернізував свої КАБи. Інформація поки що неофіційна, але є дві версії, які активно перевіряють. Перша – це те, що КАБи стали швидші.
Швидкість їх руху була значно більшою, ніж зазвичай. Друга версія – покращений зв’язок. Ймовірно, зміни торкнулися системи управління — і тепер ці бомби важче перехопити.
Саме ці зміни могли дозволити ворогу завдати точного удару — одна з бомб влучила по інфраструктурному об’єкту, інша — по житловому району. В результаті атаки загинула одна людина. Ще 42 постраждали, серед них — діти.
Пошкоджені багатоповерхівки, зруйнована цивільна інфраструктура. Люди залишились без даху над головою. Зараз дуже важливо не ігнорувати сигнали тривоги.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




