Схема на 165 млн грн: у Запоріжжі схопили ділків, які крали газ, зливаючи його через АЗС

На Запоріжжі: шахраї "приватизували" державний газ.

У Запоріжжі поліція провела гучне викриття організованої групи, яка завдала державі колосальних збитків — майже 165 мільйонів гривень! До оборудки причетні власник, директор та співробітники приватного підприємства, яке торгує пальним через власні АЗС.

За даними поліції зловмисники  не просто крали, а буквально зламували газотранспортну систему. Шляхом несанкціонованого втручання в роботу автоматизованих лічильників та коректорів, вони змінювали показники використаного газу. Фактично, відбір пального з газотранспортної системи просто не обліковувався. Таким чином ділки отримували газ “повз касу” для своїх бізнес-потреб.

Завдяки спільній роботі оперативників та слідчих Запорізької області, злочинний механізм вдалося зупинити. Загалом підозри оголошено чотирьом особам за несанкціоноване втручання в роботу автоматизованих систем. Одного з учасників затримано.

Рекомендуємо

Під час масштабних обшуків силовики вилучили справжній “скарб”: понад 11 мільйонів гривень у різній валюті (включно з $220 000 та €25 000), а також обладнання для втручання та пересувну газозаправну установку.

Ділків чекає суворе покарання. Санкція статті передбачає до 12 років позбавлення волі.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів