Щоб деокупувати Запорізьку АЕС, потрібно віддати її США – ЗМІ

Запорізька АЕС, яку зараз контролює Росія, може знову потрапити під контроль України, але не просто так. Є такий план: якщо Україна передасть станцію США, то Росія буде змушена вивести свої війська з АЕС.

Але щоб усе це працювало, США потрібно буде контролювати ще й сусідню теплоелектростанцію, окупований Енергодар і навіть коридор до Запоріжжя.

Це такий великий проект, і експерти кажуть, що якщо він спрацює, це може призвести до звільнення не тільки самої станції, але й інших окупованих територій.

Рекомендуємо

Але є один момент, який змінює всю картину. Президент Зеленський сказав, що він не обговорював із Дональдом Трампом передачу АЕС в руки США.

І більше того, він чітко заявив, що якщо станція не буде українською, то вона просто не зможе працювати, бо це буде незаконно.

Тобто, навіть якщо і є такі ідеї, все одно все має бути по закону, і станція повинна залишатися українською.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів