Прес-служба найбільшої в Україні компанії телекомунікацій «Київстар» дала коментар з приводу відновлення своїх послуг та розповіла, на якому етапі наразі знаходяться ремонтні роботи.
Сьогодні вранці українські користувачі спіткнулись з масштабним збоєм в системі «Київстару». Відбулось це через хакерську атаку, ймовірно, з боку країни – агресорки, передає Запоріжжя24.
За увесь день фахівцям вдалось лише частково відновити мережу, але зв’язок та інтернет досі відсутній у більшості регіонів України.
В компанії зазначили, що роботи триватимуть протягом 13 грудня, а підключення будуть поступовими. Також у «Київстарі» пообіцяли компенсувати витрати, яких зазнали абоненти через збій в системі.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




