Суд виніс заочний вирок колишньому співробітнику поліції з Бердянська, який добровільно зрадив свою державу та перейшов на бік ворога.
Про це повідомляє прес-служба ДБР, передає Запоріжжя 24. За даними слідства, до початку війни колаборант працював у правовій структурі, однак вже у квітні 2022 року він погодився на співпрацю з росіянами.
Зрадник активно агітував своїх колег, пропонував їм перейти на бік російських бойовиків, розповсюджував кремлівську пропаганду, а також погрожував розстрілами місцевим мешканцям за порушення комендантської години.
Рішенням суду екс-поліцейського визнали винним у державній зраді і засудили до 15-ти років ув’язнення. Покарання він відбуватиме після фактичного затримання, адже наразі перебуває на ТОТ.


Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




