У День міста в Запоріжжі народилися двоє малюків: батьки отримали грошові сертифікати

5 жовтня у День міста Запоріжжя у нашій громаді народилися двоє малюків — хлопчик Віктор і дівчинка Вікторія. 

Про це повідомила Регіна Харченко.

О 14:57 у родині Ганни Северін і Сергія Дячука з’явився маленький Віктор — 2910 г і 53 см щастя! Це їхня третя зірочка: у сім’ї вже є дві доньки — 15-річна Софія та 7-річна Настасія. Уявляєте, яка радість у цій великій родині? Віктор точно зростатиме в любові та з підтримкою старших сестричок!

Рекомендуємо

А о 06:10 у Хортицькому районі народилася Вікторія — 3700 г і 53 см ніжності! Це друга донечка Наталії Пельо та Олександра Дворника. Їхня старша дівчинка, яка з’явилася на світ у 2022 році, тепер має молодшу сестричку. Дві принцеси в одній сім’ї — це ж справжнє диво!

У День міста в Запоріжжі народилися двоє малюків: батьки отримали грошові сертифікати від міста
Батьки отримали привітання та грошові сертифікати / Фото Запорізька міськрада

Запоріжжя не просто радіє за своїх наймолодших мешканців — місто ще й підтримує родини! Обидві сім’ї отримали грошові сертифікати. Ця традиція тягнеться ще з 2001 року, але з 2022-го замість дитячих ліжечок дають сертифікати, щоб батьки самі вирішили, що потрібно їхнім малюкам.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів