Сьогодні в Запоріжжі сталась трагедія: під колеса автівки потрапила дитина. Все трапилось у Дніпровському районі. Люди з навколишніх закладів досі не можуть отямитись від побаченого.
Одна з працівниць кав’ярні, Ангеліна Вовк, розповіла, що почула крик на вулиці. Вони з колегами вибігли надвір і побачили жахливу картину: дитина лежала під машиною. Одна ніжка ще якось ворушилася, а от інша – виглядала страшно.
За її словами, машину навіть перевертали, щоб дістати малечу з-під неї. Швидка приїхала дуже швидко, забрала дитину в лікарню. Ще один хлопець, Артем Ремарчук, теж бачив, як усе сталося.
Каже, дитина раптово вибігла на дорогу, а далі звук, схожий на удар. Потім – метушня, люди, поліція, медики. Наразі дитину доставили до обласної дитячої лікарні і готують до переведення у відділення інтенсивної терапії.
Лікарі роблять усе можливе, щоб стабілізувати стан. Дуже сподіваємося, що з цією дитиною все буде добре. Триває розслідування.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




