У громадському транспорті Запоріжжя нарешті оновлять кондиціонери

У Запоріжжі вирішили серйозно взятися за кондиціонери в громадському транспорті, адже без нього їздити влітку фактично неможливо. Страждають всі – як водій, так і пасажири в салоні.

Керівники “Запоріжелектротрансу” оголосили тендер майже на мільйон гривень – 992 тисячі, якщо точніше. За ці гроші планують ремонтувати системи кондиціонування в 37 одиницях муніципального транспорту.

Роботи включають повну діагностику, перевірку температури, стану вентиляторів, електрику, а в разі потреби – й заміну запчастин.

Рекомендуємо

Ну і приємно, що мають все зробити до кінця 2025 року. Тобто не просто “колись”, а з конкретними дедлайнами.

Поки що підрядника ще шукають. Тож, можливо, вже зовсім скоро у наших трамваях і тролейбусах стане прохолодніше не лише на словах.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів