У Запоріжжі 8-річна дівчинка викликала поліцію на місце “злочину”

8-річна дівчинка в Запоріжжі викликала поліцію через "крадіжку". Як знайшли гроші (130 грн) та що сказали інспектори

Незвичний виклик на лінію 102 отримали патрульні у Запоріжжі. Допомоги потребувала 8-річна дівчинка, яка була впевнена, що у неї в магазині викрали 130 гривень.

Як повідомляє поліція, ккіпаж оперативно прибув за адресою, але дитина не відчиняла двері, оскільки була вдома сама. Після кількох хвилин розмови дівчинка все ж довірилася поліцейським. Під час спілкування з інспекторами вона засунула руку в кишеню, де й знайшла ті самі “викрадені” гроші.

Трохи знітившись, дівчинка уважно вислухала пояснення. Правоохоронці спокійно порадили: у подібних ситуаціях спочатку варто подзвонити мамі, а вже потім — поліції.

Рекомендуємо
У Запоріжжі 8-річна дівчинка викликала поліцію на місце "злочину"
У Запоріжжі 8-річна дівчинка викликала поліцію на місце “злочину” / Фото: Поліція

Як повідомив начальник Запорізького районного управління поліції Сергій Бичін, на перший погляд, це незначний виклик. Однак той факт, що дитина без вагань звернулася по допомогу, є позитивним сигналом. Це означає, що у разі реальної небезпеки дитина не розгубиться і повідомить про проблему.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів