У Запоріжжі бійці ДСНС врятували собаку, який впав у 5-метровий колодязь

На спецлінію «101» від власниці надійшов дзвінок про те, що у одному з районів міста у 5-метровий комунікаційний колодязь впав її пес.

Вибратись самостійно з глибокої пастки чотирилапий не міг, тож на допомогу прибули працівники ДСНС, передає Запоріжжя24.

За допомогою спеціального приладдя вони витягли собаку неушкодженим та передали власниці. Серйозних травм тварина не отримала.

Рекомендуємо

Читайте також: У Запоріжжі безкоштовно стерилізують і вакцинують тварин.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів