У Запоріжжі через масовані обстріли обмежать вуличне освітлення

З 18 листопада у Запоріжжі почали обмежувати вуличне освітлення, щоб зменшити навантаження на енергосистему після масштабних російських атак.

Планують відключити дві третини ліхтарів. Цю інформацію підтвердив очільник області Іван Федоров, а також його колега – секретарка міської ради Регіна Харченко.

За словами посадовців, такі обмеження допоможуть стабілізувати енергетичну мережу, яка постраждала від ударів.

Рекомендуємо

Наразі 35 світлофорів у місті вже працюють із джерелами безперебійного живлення на сонячній енергії. До кінця року ще 50 світлофорів облаштують автономними джерелами живлення.

Нагадаємо, що за останню добу Запоріжжя знову постраждало від російських обстрілів. Наразі без світла залишаються понад 15,6 тисяч абонентів, а без тепла — 677 будинків.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів