Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради отримав з державного бюджету кошти у розмірі понад 370 млн грн. Саме така сума закладена на підтримання медицини у 2024 році.
Про це повідомили у прес-службі Запорізької міської ради та Міністерства охорони здоров’я України, передає Запоріжжя 24.
За ці гроші медзаклади придбають лікарські препарати, вакцини, профінансують послуги безкоштовного зубопротезування та різних видів реабілітації для військових.
Також безоплатне лікування передбачене для пільгових категорій як дорослих, так і дітей. Це пацієнти з рідкісними або невиліковними захворюваннями, особи з інвалідністю і т.д.
Окремих людей (наприклад важкохворі особи в статусі “ВПО”) забезпечать медобладнанням, ліками та спеціальним харчуванням.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




