В більшості українських міст прийшла справжня зима, тож комунальники активно розчищають дороги, пішохідні зони, прибудинкові території, а також посипають ділянки спеціальними сумішами, щоб мінімізувати ризик травмувань людей під час ожеледиці.
Так, всю ніч працівники “КП ЕЛУАШ” очищали дороги та тротуари від снігу. Про хід виконаних робіт з благоустрою міста повідомив Департамент муніципального управління, передає Запоріжжя24.
Нічна зміна для комунальників є найбільш зручною для роботи, адже автомобільний трафік у таку пору доби найнижчий.
Наразі у прибиранні снігу задіяно 22 одиниці техніки та 95 дорожніх працівників. Нагадаємо, що раніше в.о. міського голови Анатолій Куртєв розповів про нестачу спецтехніки та серйозний дефіцит кадрів у комунальних установах.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




