Якщо маєте питання до міської влади або просто хочете виговоритися — беріть слухавку. У понеділок, 9 червня, влаштовують «гарячу лінію» із секретарем Запорізької міськради — Регіною Харченко.
Так, це той випадок, коли можна напряму подзвонити й поставити питання чи навіть поскаржитися. Телефонуватимуть з 13:00 до 14:00 — тож плануйте обід із користю.
Номери, на які треба дзвонити:
– 095-220-41-11 (Vodafone);
– 067-220-41-12 (Київстар).
Оплата — як зазвичай, за умовами вашого тарифу (а у багатьох це взагалі безкоштовно в межах мережі). Але є нюанс: буває, що плани змінюються. Тому краще уточнити, чи точно все відбудеться, за телефонами відділу звернень громадян:
– 224-69-77;
– (066) 951-00-34.
Тож, якщо назбиралося питань до влади — не мовчіть. Можливо, саме ваш дзвінок щось змінить.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




