У Запоріжжі невідомі вирішили запустити феєрверки в одному з парків. Це спричинило серйозне занепокоєння серед мешканців, адже щодня місто потерпає від обстрілів.
Інцидент трапився ввечері 6 листопада в Шевченківському районі. Свідок розповів, що група людей запустила салют у парку, а потім швидко поїхала на авто темного кольору, схожому на «Opel».
Поліція відразу почала шукати автомобіль, і за 40 хвилин його зупинили. У машині був тільки водій. Наразі поліція з’ясовує всі деталі події та шукає інших можливих учасників.
Цей інцидент класифікували як хуліганство, а досудове розслідування вже розпочато. Нагадаємо, що під час воєнного стану використовувати піротехнічні засоби суворо заборонено.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




