У Запоріжжі профінансували програму МОЗ на 2024 рік: кого лікуватимуть безкоштовно

Департамент охорони здоров’я Запорізької міської ради отримав з держбюджету кошти у розмірі майже 378 мільйонів гривень. Саме така сума закладена на підтримання медицини у 2024 році.

Про це повідомили у прес-службі міської ради та Міністерства охорони здоров’я України, передає Запоріжжя24.

За ці гроші медзаклади придбають лікарські препарати, вакцини, профінансують послуги безкоштовного зубопротезування та різних видів реабілітації для військових.

Рекомендуємо

Також безоплатне лікування передбачене для пільгових категорій як дорослих, так і дітей. Це пацієнти з рідкісними або невиліковними захворюваннями, особи з інвалідністю і т.д.

Окремих людей (наприклад важкохворі ВПО) забезпечать медобладнанням, ліками та спеціальним харчуванням.

Читайте також: У Запоріжжі відкрили безкоштовний Центр протезування.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів