У Запоріжжі стартувала транспортна реформа: з’явиться вдвічі більше автобусів

У Запоріжжі взялися серйозно оновлювати громадський транспорт – і це не просто обіцянки, а вже реальні кроки. До кінця року в місті має з’явитися вдвічі більше муніципальних автобусів. Тобто, якщо зараз їздить 50, то буде 100.

І погодьтесь, це звучить амбітно. Про старт нової транспортної стратегії розповів очільник області Іван Федоров. Основна мета – зробити так, щоб люди не чекали по пів години на маршрутку, а могли нормально дістатися на роботу, в лікарню чи кудись у справах.

Адже одна з головних скарг запоріжців – або транспорту нема, або такий, що краще йти пішки. Гроші з місцевого бюджету не витратять, все завдяки підтримці міжнародних партнерів.

Рекомендуємо

Вже приїхали 37 автобусів зі Швеції та Франції, а ще шість на підході з Італії. Перші десять мають вийти на маршрути вже у серпні, а решта – до кінця вересня.

І хоч пріоритет у місті, зрозуміло, оборона, допомога військовим і безпека, проте й про базові потреби цивільних не забувають, адже розвивати транспортну інфраструктуру теж потрібно.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів