У Запоріжжі судитимуть чоловіка, який незаконно заволодів 3-кімнатною квартирою у Хортицькому районі

Запорізька обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно 45-річного місцевого мешканця, який незаконно заволодів нерухомістю у Хортицькому районі міста, передає Запоріжжя24.

За даними слідства, чоловік підробив документи на майно і таким шляхом став власником трикімнатної квартири.

Насправді ж дана нерухомість мала перейти на баланс міста, адже законних спадкоємців в даному випадку не передбачалось.

Рекомендуємо

Запоріжець вирішив підробити документи та зареєструвати житло на себе, але його вчасно викрили правоохоронці.

Загальна вартість збитків, завданих обвинуваченим, складає 800 тисяч гривень. Матеріали слідства були передані на розгляд до суду.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів