У Запоріжжі водійка Ford ледь не розчавила дитину на дорозі

У Запоріжжі трапився черговий інцидент на дорозі. Вчора вранці, десь близько 10:45, на вулиці Ладозькій трапилася ДТП – жінка за кермом “Форда” збила дитину просто на пішохідному переході.

За попередньою інформацією, дитина переходила дорогу по «зебрі», де немає світлофора. І от 51-річна водійка, з якихось причин, її не побачила або не встигла зреагувати.

Малюк отримав травми – які саме, поки що точно не повідомляють. Його забрала “швидка” до лікарні, зараз лікарі ним займаються.

Рекомендуємо

На місце виїжджали слідчі, які займаються розслідуванням таких аварій. З’ясовують усі обставини, проводять опитування, готують матеріали.

Якщо провину водійки доведуть, то їй може загрожувати кримінальна відповідальність — за статтею 286, частина 1. Це порушення правил дорожнього руху з наслідками у вигляді тілесних ушкоджень.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів