У Запоріжжі з початку року народилося 730 малюків: 371 хлопчик та 359 дівчаток. Можна сказати, що це цілий новий дитячий садочок. А ще – 11 родин стали батьками двійнят, тобто їхнє щастя помножилося на два.
Ці дітки з’явилися на світ у непростий час, але вони – символ життя, надії й віри в краще майбутнє. Як написав очільник області Іван Федоров, дорослі зараз воюють і працюють, щоб ці малята зростали під мирним небом.
До речі, ще одна добра новина: п’ятьох дітей, яких незаконно утримували на тимчасово окупованих територіях, вдалося повернути додому. Серед них – малюки із Запорізької області, Криму, Донеччини та Луганщини.
Нехай у кожного малюка буде затишний дім, любов і багато радості! Бо діти – це майбутнє нашої країни, і це майбутнє має бути світлим.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




