У Запоріжжі школярі отримають справжній бонус у новому навчальному році – гарячі обіди для всіх. В. о. міського голови Регіна Харченко повідомила, що з 1 вересня безплатні обіди отримають понад 30 тисяч учнів – від першачків до випускників.
Харчування організують у форматі кейтерингу, бо повноцінно працювати шкільним їдальням наразі складно через питання безпеки персоналу.
Але це не проблема – головне, що діти отримають теплий обід прямо в школі. До того ж, у садочках також продовжують годувати малечу: і обід, і підвечірок.
Раніше гарячі обіди мали лише учні 1–4 класів, а тепер кожен школяр Запоріжжя зможе пообідати безкоштовно – це точно порадує і дітей, і батьків.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




