Запоріжжя переходить на новий рівень транспорту: ще 8 великих автобусів вже на підході. За один місяць новими сучасними автобусами вже скористалися понад 62 тисячі пасажирів.
Як зазначили у прес-службі ОДА, це тільки початок транспортної революції в нашому місті.
До кінця вересня на один із найбільш пожвавлених маршрутів лівого берега виїдуть ще 8 великих автобусів. Тепер людей чекатиме комфортна поїздка із нормальними умовами.
І це ще не все, адже найближчим часом нові автобуси з’являться й у Хортицькому районі. «Запоріжелектротранс» вже шукає нових водіїв, аби прискорити оновлення перевезень.
Також до кінця року автопарк міста доповниться аж 50-ма сучасними автобусами. Вони повністю пристосовані для школярів, людей з інвалідністю та пасажирів пільгових категорій.
У мерії обіцяють: вже зовсім скоро мешканці з будь-якого району зможуть сказати — «оце так рівень!». Запоріжжя реально входить у нову транспортну еру.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




