У Запоріжжі затримали банду яка через кол-центри ошукала десятки людей

Нацполіція викрила у Запоріжжі мережу шахрайських call-центрів, які під виглядом банківських працівників виманювали мільйони гривень у жителів України та Казахстану.

Зловмисники діяли настільки зухвало, що одну зі схем координували безпосередньо з-за ґрат, залучаючи до афери десятки виконавців.

За даними поліції, у межах трьох кримінальних проваджень правоохоронці встановили понад 50 потерпілих, а загальна сума збитків лише за офіційними даними перевищила 4 мільйони гривень.

Цікаво, що запорізькі ділки встигли «наслідити» і за кордоном: спільно з колегами з Казахстану було викрито групу, яка ошукала тамтешніх громадян на понад 800 тисяч гривень (9,9 млн тенге). Під час масштабних обшуків поліцейські вилучили гори комп’ютерної техніки, ноутбуки, десятки телефонів та детальні чорнові записи з інструкціями, як краще маніпулювати жертвами. Наразі десяти фігурантам уже повідомлено про підозру, а організаторам загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Рекомендуємо

Усі оперативні новини Запоріжжя сьогодні ви знайдете у відповідному розділі на нашому сайті.

 

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів