Запорізькі поліцейські виявили та затримали двох зловмисників, які раніше були засуджені, через те, що вони привласнили знайдену чужу картку та зняли з рахунку її власника 9500 гривень.
Про це повідомили у прес-службі поліції, передає Запоріжжя24.
Правоохоронці швидко діяли та зібрали достатньо доказів, щоб довести вину злочинців. Було вилучено матеріальний доказ, який доводить вчинення злочину. За такий злочин, вчинений в умовах воєнного стану, крадіям загрожує до 8 років ув’язнення.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




