Мерія провела чергове робоче засідання, в ході якого обговорила розвиток фізичної культури та спорту Запорізької громади на 2024 рік, а також фінансування спортивних заходів, в яких бере участь молодь.
Відповідну інформацію оприлюднила прес-служба Запорізької міської ради, передає Запоріжжя24. Загальна сума, яку мерія виділить на потреби розвитку спорту у наступному році, складе понад 59 мільйонів гривень.
За ці кошти організовуватимуть районні та міські спортивно-масові заходи, а також виступи вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл на змаганнях вищого рівня.
Також у бюджеті Запорізької громади передбачені щомісячні премії та надбавки тренерам, які готують нашу молодь до міжнародних змагань.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News



