У Запорізькій області відновили світло для 2,2 тисяч споживачів

Протягом минулої доби енергетики відновили електропостачання мешканцям Запорізького та Пологівського районів, які постійно обстрілюються росіянами. 

Відключення світла виникло через ворожі атаки на об’єкти інфраструктури, про що повідомила прес-служба АТ “Запоріжжяобленерго”, передає Запоріжжя 24.

Так, впродовж 1 травня та ранку 2 травня аварійні бригади заживили понад 2200 споживачів. Наразі у Запорізькій області внаслідок війни залишаються без світла близько 3,7 тисяч людей.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів