Протягом минулої доби енергетики відновили електропостачання мешканцям Запорізького та Пологівського районів, які постійно обстрілюються росіянами.
Відключення світла виникло через ворожі атаки на об’єкти інфраструктури, про що повідомила прес-служба АТ “Запоріжжяобленерго”, передає Запоріжжя 24.
Так, впродовж 1 травня та ранку 2 травня аварійні бригади заживили понад 2200 споживачів. Наразі у Запорізькій області внаслідок війни залишаються без світла близько 3,7 тисяч людей.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




