Педагоги Олександрівського району та ще кількох територіальних громад понад 9 місяців не отримують заробітну плату та ледь виживають.
«Ми розуміємо, що війна, але що нам робити? Скоро закінчується навчальний рік, а зарплат ми ще не бачили. Дякуємо нашій профспілці, яка нас підтримує, але хотілося б, нарешті, отримати свої зароблені кошти», – йдеться у зверненні вчителів, передає Запоріжжя24.
Люди, які залишились жити на тимчасово окупованих територіях, звертались не лише в обласну військову адміністрацію, а й в Офіс президента.
Проте вирішити питання щодо виплати коштів за працю досі не вдалось, адже автори звернень не отримали відповіді від вищої влади.
«До кого звертатися? До суду? Скільки ще чекати і чи дочекаємося?», – пишуть запоріжці.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




