Незважаючи на дефіцит працівників комунальних служб та нестачу нової техніки для ліквідації російських збройних атак, обласний центр на всі сто відсотків готовий до початку зимового періоду.
Про це під час сьогоднішнього робочого брифінгу повідомив в.о. міського голови Анатолій Куртєв, передає Запоріжжя24.
За його словами, тепло до осель запоріжців мають увімкнути, коли середньодобова температура протягом трьох днів триматиметься на відмітці нижче +8 градусів.
Куртєв зазначив, що котельні готові до подачі тепла. Перші підключення розпочнуться 13 листопада.
Нагадаємо, що з 1 жовтня у Запорізькій області запрацювали Пункти Незламності. Їх кількість, за словами Куртєва, можна буде збільшити за потреби.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




