У тимчасово захоплених росіянами навчальних закладах для дітей запровадили новий предмет – так звані «уроки мужності».
В якості вчителів для учнів виступають як самі російські бойовики, так і місцеві колаборанти. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив мер Мелітополя Іван Федоров, передає Запоріжжя24.
Відтепер перед українськими дітьми виступають так звані «герої – вбивці», які навчають оточуючих мужності, силі та відвазі.
Також окупанти проводять тотальні перевірки серед школярів, чиї батьки мають проукраїнські погляди. Такі родини жорстоко обмежують в їх правах, залякують та погрожують.
Окрім цього, на ТОТ Запорізької області продовжується процедура примусової паспортизації населення. Детальніше про це читайте в нашому наступному матеріалі.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




