Виконком міськради вчора 7 жовтня в Запоріжжі ухвалив рішення, яке спрощує перерахунок плати за воду для тих, хто не живе у своїй оселі понад 30 днів.
Про це повідомила секретарка міськради Регіна Харченко у своєму Телеграм-каналі 8 жовтня.
Що це означає? Якщо у вашій квартирі чи будинку немає лічильників і ви не користуєтеся водою, то тепер можна платити менше за водопостачання, водовідведення та гарячу воду. Раніше заяву на перерахунок доводилося подавати кожні три місяці, а тепер — лише раз на пів року.
Це рішення — не просто місцева ініціатива, а крок у рамках урядових змін до постанов №690 та №1182. Воно стосується всіх, хто вимушено виїхав із Запоріжжя чи просто тривалий час не живе за місцем реєстрації.
До речі, Кабмін недавно затвердив порядок перерахунку за комуналку, якщо послуги не надаються, надаються неякісно чи не в повному обсязі. Тож, крім води, це стосується також тепла та вивезення сміття.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




