Оріхів знову здригнувся від потужних вибухів, які принесли смерть у мирні будинки. Погодьтеся, неможливо звикнути до того, що люди гинуть просто у себе на подвір’ях. Ворог продовжує безжально нищити цивільну інфраструктуру керованими авіабомбами.
Як повідомив голова Запорізької ОВА, внаслідок влучання КАБів загинув 46-річний чоловік. Ще одна мешканка міста, 49-річна жінка, дістала поранення. Наразі лікарі надають їй усю необхідну допомогу, за її життя борються медики. Ситуація в прифронтових районах залишається вкрай небезпечною через постійний терор з повітря.
Ми співчуваємо рідним загиблого та молимося за одужання пораненої. Найважливіші новини Запоріжжя сьогодні та ситуацію на фронті читайте у нас.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




