Ворог вгатив по Оріхову, є загиблі та поранені

Трагедія у прифронтовому місті — чергова атака окупантів на Оріхів забрала життя місцевого мешканця та залишила жінку з тяжкими травмами.

Оріхів знову здригнувся від потужних вибухів, які принесли смерть у мирні будинки. Погодьтеся, неможливо звикнути до того, що люди гинуть просто у себе на подвір’ях. Ворог продовжує безжально нищити цивільну інфраструктуру керованими авіабомбами.

Як повідомив голова Запорізької ОВА, внаслідок влучання КАБів загинув 46-річний чоловік. Ще одна мешканка міста, 49-річна жінка, дістала поранення. Наразі лікарі надають їй усю необхідну допомогу, за її життя борються медики. Ситуація в прифронтових районах залишається вкрай небезпечною через постійний терор з повітря.

Ми співчуваємо рідним загиблого та молимося за одужання пораненої. Найважливіші новини Запоріжжя сьогодні та ситуацію на фронті читайте у нас.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів