Втікав від патрульних і спричинив ДТП: в Запоріжжі “зловили” п’яного водія

Правоохоронні органи затримали мешканця Запоріжжя, який сів за кермо у нетверезому стані та, втікаючи від патрульних, вчинив дорожньо-транспортну пригоду.

Аварія сталась другого квітня близько 21:00. Про це повідомили в прес-службі поліції, передає Запоріжжя24. Інспектори помітили автомобіль “ВАЗ”, який дивно рухався по дорозі, і подали водію сигнал про зупинку.

Але чоловік проігнорував зауваження поліцейських і намагався втекти, але не впорався з керуванням і в’їхав у дві припарковані поблизу автівки.

Рекомендуємо

Порушник не мав документів на автомобіль і навіть водійських прав. Ознаки сп’яніння у запоріжця підтвердив огляд у лікаря в наркологічному диспансері.

В результаті на жителя Запоріжжя було складено 6 адміністративних протоколів про правопорушення, а автівку помістили на штрафний майданчик.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів