Запоріжжя активно готується до нового опалювального сезону, і станом на сьогодні, місто досягло значного прогресу: близько 70% багатоквартирних будинків та 60% об’єктів критичної інфраструктури вже готові до запуску теплопостачання.
Про це повідомила прес-служба міської ради, передає Запоріжжя 24. Для підвищення енергонезалежності критичні об’єкти міста обладнують альтернативними джерелами живлення, зокрема генераторами та сонячними панелями.
Додатково забезпечено незалежні джерела енергії на 12 котельнях, що дозволить гарантувати стабільне теплопостачання для близько 200 тисяч жителів міста навіть за умов блекауту.
Що було зроблено за останній тиждень
Працівники концерну «Міські теплові мережі» продовжують масштабні підготовчі роботи до опалювального сезону. За минулий тиждень було замінено 138 метрів теплових мереж та три одиниці запірної арматури, що сприятиме безперебійній подачі тепла в зимовий період.
Окрім цього, тепловики провели ремонт котлів у чотирьох котельнях, виконали капітальну реконструкцію бункера для зберігання солі та відновили нерухому опору, яка забезпечує стабільність мережі. Кожен з цих етапів є частиною комплексної стратегії для забезпечення надійного та безпечного опалення в нашому місті.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




