ЄС та США закликали РФ повернути Україні Запорізьку АЕС

Нещодавно відбулось засідання Ради Європейського Союзу та Америки з питань енергетичної безпеки, в ході якого обговорювалось питання повної деокупації Запорізької АЕС.

Посадовці закликали країну – агресорку покинути територію, яка належить Україні, а також передати право керування Запорізькою станцією “Енергоатому”, передає Запоріжжя 24.

“Всі приміщення ЗАЕС, у тому числі робочий персонал, мають бути повернуті законному власнику – Україні”, – зазначили на міжнародному засіданні.

Наші колеги зазначили, що й надалі робитимуть все, аби обмежувати можливості рф отримувати від продажу українських енергоресурсів прибуток, адже саме він фінансує війну проти України.

Рекомендуємо

Читайте також: Хто постраждає найбільше у разі теракту на ЗАЕС: експерт назвав країни.

Будьте в курсі головного раніше за інших

Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News

Новини партнерів