Нещодавно відбулось засідання Ради Європейського Союзу та Америки з питань енергетичної безпеки, в ході якого обговорювалось питання повної деокупації Запорізької АЕС.
Посадовці закликали країну – агресорку покинути територію, яка належить Україні, а також передати право керування Запорізькою станцією “Енергоатому”, передає Запоріжжя 24.
“Всі приміщення ЗАЕС, у тому числі робочий персонал, мають бути повернуті законному власнику – Україні”, – зазначили на міжнародному засіданні.
Наші колеги зазначили, що й надалі робитимуть все, аби обмежувати можливості рф отримувати від продажу українських енергоресурсів прибуток, адже саме він фінансує війну проти України.
Читайте також: Хто постраждає найбільше у разі теракту на ЗАЕС: експерт назвав країни.
Будьте в курсі головного раніше за інших
Підписуйтесь на новини Запоріжжя, щоб не пропустити фото, відео та ексклюзивні історії — Telegram / Facebook / Google News




